Yıldız Otomotiv Mercedes-Benz Orijinal Yedek Parça

Web Sitemize Hoşgeldiniz!

Mercedes Yedek Parçaları

Sık Sorulan Sorular

mercedesyedekparcasi.net`de satın alma, sipariş, kargo ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

Cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için cevat@mercedesyedekparcasi.net adresine mail atabilir veya (0312) 278 26 70 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

 

Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda satış sorumlusu arkadaşlarımızla iletişim kurunuz.

 

mercedesyedekparcasi.net koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır.

 

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Satın alınmak istenen ürünün ödemesi 2 şekilde yapılabilmektedir.

1 - Havale/EFT Yolu İle Ödeme

Banka hesap numaralarımıza havale veya EFT yolu ile ödeme gönderebilirsiniz.

 

2- Kargo İle Kapıda Ödeme

Satın almak istediğiniz ürün anlaşmalı kargomuz ile faturası ile birlikte adresinize teslim edildikten sonra nakit olarak kapıda ödeyebilirsiniz.

 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Hafta içi saat 17:00'a kadar, Cumartesi günleri ise en geç saat 13:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içerisinde kargo ile tarafınıza gönderilir.

Ankara merkezli çıkışı yapılan ürünlerimiz genel olarak 1 günde tarafınıza ulaşmaktadır. Bulunduğunuz bölge itibari ile istisna durumlarda kargonuz 2 günde elinize ulaşabilir.

Doğal afet vb. hava veya kara ulaşımını etkileyecek olağanüstü durumlarda ve kargo şirketlerinin kapalı olduğu resmi ve dini bayramlarda bu süre uzayabilir.

 

Satın Alacağım Ürünün Garantisi Var mı?

Yıldız Otomotiv'den satın aldığınız mercedes logolu ürünlerin dışında tüm eşdeğer logosuz ürünler garanti kapsamımız altındadır.

 

Kargoyu Neden Ben Ödüyorum?

Her ürünün bir maliyet değeri vardır. Sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışan Yıldız Otomotiv, ürün fiyatını düşürerek kargo ücretini ürüne dahil etmemektedir. Birçok satıcı firma "Kargo Bizden" demesine rağmen zaten kargo maliyetini ürüne dahil etmiştir.

 

Aldığım Ürün Arızalı Veya Yanlış Çıktı, Ne Yapmalıyım?

Yıldız Otomotiv'den aldığınız tüm ürünler garantili olup arızalı çıkması halinde ürünü (faturası ile birlikte) anlaşmalı olduğumuz kargolardan biri ile fatura üstündeki adrese gönderiniz. Ürün elimize ulaştığında hiç bir kargo ücreti yansıtılmadan aynı gün içinde yenisi tarafınıza gönderilecektir.

 

Yanlış veya aracınıza uyumsuz ürün siparişi vermişseniz;

 

Ürünü paketinden açmadan faturası ile birlikte tarafımıza geri gönderiniz. Müşteri hatalarından kaynaklanan sipariş durumlarında kargo masrafları müşteriye aittir. Talep ettiğiniz doğru ürün stoklarımızda mevcut ise değiştirilerek faturası ile adresinize tekrar kargo edilir. Aradaki fiyat farkı tahsil veya geri iade edilir. Talep ettiğiniz ürün elimizde yok ise ödemeniz tarafınıza iade edilir.